Apartamenty Strzeleckie

Lokalizacja

Atutem inwestycji jest lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, oraz zielonych terenów rekreacyjnych.

Apartamenty Strzeleckie
Idealny wybór

LOkalizacja

Apartamenty Strzeleckie to samodzielne osiedle mieszkaniowe, położone w południowej części Strzelec Opolskich, przy ul. Kazimierza Wielkiego. Inwestycja znajduje się w odległości 1 km od centrum miasta i 800m od Parku miejskiego. Apartamenty Strzeleckie oferują swoim mieszkańcom połączenie ciszy i spokojnego odpoczynku z optymalną komunikacją. Inwestycja zapewnia idealny dostęp do terenów rekreacyjnych w spacerowej odległości od domu, przylega bezpośrednio do rozległych terenów zielonych. W bliskiej odległości od osiedla znajduje się również Park Miejski (600m), z licznymi ścieżkami rowerowymi, placami zabaw i infrastrukturą wypoczynkową.

 

Szczegóły

Osiedle zaprojektowano kompleksowo – poza dużą liczbą miejsc postojowych przewidziano również bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Ciągi pieszo-jezdne wyłożone zostaną kostką brukową, a miejsca postojowe kostką ażurową. Dla mieszkańców budynków wielorodzinnych przewidziano dwa placyki gospodarcze na śmieci.

Układ przestrzenny osiedla zapewni mieszkańcom bezpieczeństwo oraz wyjątkowy komfort i jakość życia. Na osiedlu znajdować sie będzie elektryczna stacja ładowania pojazdów.

Odległość osiedla od wybranych obiektów

Przedszkole

200 m

Żłobek

400m

Szkoła

500m

Sklepy spożywcze

200m

Apteki

100m

Przychodnie lekarskie

500m

Salon fryzjerski

100m

Salon kosmetyczny

400m